Umjetnička škola Poreč

POZIV JAVNOSTI ZA DOSTAVU MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA O NACRTU  PRAVILNIKA O NAČINU I POSTUPKU ZAPOŠLJAVANJA U UMJETNIČKOJ ŠKOLI POREČ

RAZLOZI DONOŠENJA AKTA

Pravilnik o načinu i postupku zapošljavanja u Umjetničkoj školi Poreč se donosi temeljem  članka 107. stavka 9. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

CILJEVI PROVOĐENJA SAVJETOVANJA

Cilj provođenja savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je upoznavanje javnosti sa Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Umjetničkoj školi Poreč te prikupljanje mišljenja, primjedbi i prijedloga, kao i eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

ROK ZA PODNOŠENJE MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA

Rok za podnošenje mišljenja, primjedbi i prijedloga je od 26. do 30. siječnja 2019. godine.

ADRESA I NAČIN PODNOŠENJA MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi mogu se dostaviti na e-mail adresu: larisa@usporec.eu

POZIV JAVNOSTI ZA DOSTAVU MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA O NACRTU  STATUTA UMJETNIČKE ŠKOLE POREČ

RAZLOZI DONOŠENJA AKTA

Razlog donošenja je usklađenje Statuta Škole sa Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

CILJEVI PROVOĐENJA SAVJETOVANJA

Cilj provođenja savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je upoznavanje javnosti sa Statutom Škole te prikupljanje mišljenja, primjedbi i prijedloga, kao i eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

ROK ZA PODNOŠENJE MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA

ADRESA I NAČIN PODNOŠENJA MIŠLJENJA, PRIMJEDBI I PRIJEDLOGA

NAPOMENA: Duljina trajanja savjetovanja s javnošću kraća je od 30 dana da bi se ispoštovao zakonski rok za donošenje navedenih akata.

Izvješće o provedenim savjetovanjima o nacrtu Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Umjetničkoj školi Poreč i nacrtu Statuta Umjetničke škole Poreč

U provedenim savjetovanjima o nacrtu Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Umjetničkoj školi Poreč i nacrtu Statuta Umjetničke škole Poreč nisu zaprimljeni prijedlozi, primjedbe niti očitovanja.

U Poreču, 5.2.2019. godine

« Travanj 2024 »

Crno ili bijelo?

CMS za škole logo